Виробник високоякісних виробів із поліетилену
info@ukrhimplast.com+38 (044) 492-82-06
Viber, Telegram, Whatsapp:      kyivstar  (067) 210-03-45
lifecell  (067) 240-03-45

Пн-Пт 09:00-17:00

О предприятииІсторія

У 2005 році ми вирішили організувати виробництво виробів методом ротаційного формування. Для вирішення цього завдання керівництво підприємства ТОВ "Хімбудпластмас" організувало новий підрозділ - ТОВ "Укрхімпласт".

У червні 2006 року на виробничій базі ТОВ "Хімбудпластмас" розпочався монтаж сучасного обладнання для виробництва виробів методом ротаційного формування, а вже у листопаді підприємство розпочало серійний випуск продукції під торговою маркою "Укрхімпласт".

Вимоги до якості та дизайну продукції, в умовах конкуренції, постійно зростають. Тому на підприємстві йде оновлення та модернізація виробництва. У 2010 році запущена сучасна лінія підготовки сировини, встановлено нове обладнання на ділянці виготовлення форм. У 2012 році розпочата модернізація основних виробничих потужностей, придбано та монтуються ротоформувальне обладнання італійського виробництва.

Про нас зараз

У 2013 році на підприємстві відкрито два виробничих цехи і будується третій, а також додаткові приміщення для конструкторського відділу. Випуск продукції відбувається цілий рік, а навесні продукція випускається цілодобово.

У 2023 році відкрито виробництво в Польщі у місті Бидгощ.Фотография современного цеха
Фотография современного цеха ротоформовки

Завдання підприємства - забезпечити в першу чергу українського споживача якісною та недорогою продукцією різного промислового та побутового призначення. І з цим завданням підприємство успішно справляється. Розпочавши виробництво з одного виду продукції - поліетиленових ємностей, за минулі роки підприємством було освоєно значний асортимент виробів, представлених на сайті. Наявність Конструкторського відділу та Відділу виготовлення форм дає можливість скоротити термін розробки та впровадження виробів до одного-двох місяців.


Ми виробляємо багато видів пластикових виробів, а також надаємо послуги з розробки виробів та виготовлення форм. Для наших клієнтів передбачена спеціальна цінова політика, що дозволяє нам максимально гнучко реагувати на побажання замовника та своєчасно задовольнити його потреби. Постійно формується дилерська регіональна мережа з реалізації продукції. Налагоджені ділові зв'язки забезпечують стабільність, надійність і швидкість виконання замовлень. Не зупиняючись на досягнутому ми постійно проводимо ефективну маркетингову політику по освоєнню нових видів продукції, виходу як на регіональні, так і на міжнародні ринки збуту. Вже сьогодні продукція торгової марки Укрхімпласт постачається в Молдову, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Литву, Латвію, Польщу.

Сподіваємося, що Вас зацікавить продукція нашої компанії, і в Вашій особі ми здобудемо нового і надійного партнера.Зараз неробочий час. Залишіть заявку - ми Вам передзвонимо!
25.07.24
Або пишіть нам на E-mail
(відповідаємо протягом 24 годин)
info@ukrhimplast.com