Виробник високоякісних виробів із поліетилену
info@ukrhimplast.com+38 (044) 492-82-06
Viber, Telegram, Whatsapp:      kyivstar  (067) 210-03-45
lifecell  (067) 240-03-45

Пн-Пт 09:00-17:00

Наша технология производства

Ротаційне формування - технологія виробництва легких і безшовних полімерних виробів великих розмірів із поліетилену. Вироби, виготовлені за даною технологією особливо міцні, оскільки матеріал не піддається тиску при виробництві і в результаті в ньому відсутні внутрішні напруги.Процес виробництва

Перший етап

Форма виробу кріпиться до одного з маніпуляторів (так звана «рука») на ротоформувальній машині. В неї завантажується певна кількість полімерного матеріалу. Після цього форму щільно закривають. У машини кілька маніпуляторів, тому можна одночасно виробляти велику кількість виробів. Час етапу: 2-5 хв.

Другий етап

Форму переміщують у камеру нагрівання. Там вона обертається в двох взаємоперпендикулярних площинах із швидкістю від 4 до 20 об/хв. Під дією температури в печі поліетилен тане і покриває внутрішню поверхню форми рівномірним шаром. Час етапу: 40-60 хв.

Третій етап

Форму переміщують у сектор охолодження. Під час третього етапу форма продовжує обертання, тим самим досягається рівнотовщинність стінок виробу. Після охолодження виріб готовий і його можна виймати з форми. Час етапу: 15-30 хв.

Далі виріб виймається з форми і процес повторюється для наступного виробу.

Протягом усього процесу швидкість обертання та температура печі перебувають під постійним контролем оператора. Ми застосовуємо машину з кількома незалежними «руками», що дозволяють проводити формування кількох різних виробів за один цикл, кожен за власною програмою.Чому ротоформування?

Конструкції всіх виробів, які виробляються за допомогою цієї технології, відповідають найвищим європейським вимогам і виготовлені з високоміцного, морозостійкого, світлостабілізованого харчового поліетилену. Температура навколишнього середовища роботи виробів, виготовлених методом ротаційного формування, від –40°C до +60°C. Враховуючи те, що формування відбувається без застосування тиску, всі вироби виходять безшовними і дуже міцними. Крім того, вироби зручні, як у експлуатації, так і при транспортуванні. Вони легко миються, в тому числі, агресивними миючими засобами.

Переваги ротоформування


Недоліки ротоформування
Запрошуємо Вас обговорити можливість заміни деяких деталей, що використовуються для будівництва вироблених Вами систем, на деталі створені методом ротаційного формування!Зараз неробочий час. Залишіть заявку - ми Вам передзвонимо!
21.05.24
Або пишіть нам на E-mail
(відповідаємо протягом 24 годин)
info@ukrhimplast.com